Utworzono dnia 19.10.2023

Miłość rośnie wokół nas…

Święto Edukacji Narodowej – jak co roku - było w szkole ważnym wydarzeniem. Ten szczególny dzień, Dzień Nauczyciela, obchodziliśmy 12 października. W godzinach porannych uczniowie składali życzenia nauczycielom uczącym, przekazując w ten sposób uznanie dla pedagogów i ogromną wdzięczność.

Podczas ogólnoszkolnej uroczystości we wczesnych godzinach popołudniowych, w obecności Pań Dyrektor, Pedagogów i Wychowawców, Pracowników administracji oraz zaproszonych gości, uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom gorące podziękowania za przekazywaną wiedzę i  trud codziennej pracy. Dziękowali za cierpliwość, wyrozumiałość,  ciepło i miłość, która – jak śpiewali: Rośnie wokół nas.

W części oficjalnej Pani Dyrektor Iwona Torzyńska nawiązała do 250. rocznicy powołania Komisji  Edukacji Narodowej, ogłosiła wyniki rozpoczętego w tym roku szkolnym Projektu Uczeń z klasą i wręczyła CERTYFIKATY UCZNIA Z KLASĄ poszczególnym zwycięzcom.

Nauczyciel to ktoś bardzo wyjątkowy, kto potrafi wykorzystać swoją pomysłowość, dobroć i dociekliwy umysł do wypracowania rzadkiej umiejętności zachęcania innych do myślenia, marzenia, poznawania, próbowania i działania!

słyszeliśmy wśród licznych podziękowań i serdecznych życzeń utrzymanych w konwencji utworów z filmu „Król lew” i „Pocahontas”.

Dziękujemy za pokazanie nam, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,
że na waszą  miłość i życzliwość  możemy liczyć w najtrudniejsze dla nas dni.
Dziękujemy, że dajecie nam swe serca, że czujemy,…że miłość rośnie wokół nas.

Uroczystą akademię przygotowały i zrealizowały panie Marzena Machała, Iwona Łaźniak-Rolak, Hanna Zielińska-Wiśniewska.

Utworzono dnia 20.10.2023, 00:00