Wyniki Szkolnego Konkursu Chemicznego pt. „Atom i jego budowa”

Utworzono dnia 28.03.2024

Wyniki Szkolnego Konkursu Chemicznego pt. „Atom i jego budowa

Z przyjemnością i ogromną satysfakcją informujemy o wynikach szkolnego konkursu chemicznego pt. "Atom i jego budowa". Wszystkie przygotowane przez uczniów prace odznaczały się dużą kreatywnością. Zostały ocenione pod względem prawidłowej budowy atomu (model atomu danego pierwiastka musiał zawierać prawidłową liczbę protonów i neutronów w jądrze atomowym oraz elektronów, krążących po powłokach elektronowych), pomysłowości, jakości i staranności wykonania.

Oto zwycięzcy konkursu:
I miejsce - Franciszek Biegański (klasa 7a)
II miejsce - Mikołaj Danilczyk (klasa 7d)
III miejsce - Emilia Zawidzka (klasa 7a), Wojciech Cieśliński (klasa 7a)
Wyróżnienia:
Weronika Matczak (klasa 7b)
Julia Owczarek (klasa 7a)
Diana Chemerys (klasa 7d)

Wiktoria Rychlik (klasa 8b)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za trud włożony w przygotowanie prac. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni pochwałami oraz ocenami z chemii. Laureaci dodatkowo otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody  na najbliższym apelu. Gratulujemy!

Atom i jego budowa

Utworzono dnia 03.04.2024, 22:33