Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Moje wyobrażenie o tlenie"

Utworzono dnia 02.06.2021
Zakończył się konkurs pt. "Moje wyobrażenie o tlenie" organizowany przez Oxli Zdrowie w Ostrowie Wielkopolskim dla szkół podstawowych i przedszkoli naszego miasta. Zadaniem konkursowym było narysowanie lub namalowanie pracy plastycznej przedstawiającej swoje wyobrażenie o tlenie. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Konkurs organizowany był z okazji Dnia Dziecka, a udział w nim wzięło pięcioro uczniów z naszej szkoły. Lenka Cienkusz z klasy Ia, Grzegorz Majik z klasy Ib, Kacper Hałas z klasy IIa oraz Filip Bąk z klasy IIIb otrzymali upominki oraz dyplomy uczestników, natomiast WYRÓŻNIENIE w konkursie zdobyła uczennica z klasy Ib - Lenka Hałas. Uroczyste wręczenie nagród wraz z pamiątkowymi zdjęciami nastąpiło 2 czerwca 2021 roku. Zapraszamy do galerii.
Wszystkim uczniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!
Koordynator konkursu - Sandra Ratajczak.

Wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Moje wyobrażenie o tlenie"

Utworzono dnia 02.06.2021, 12:12