Wiedzą wszystko o „Naszym” Papieżu

Utworzono dnia 01.12.2021

W Szkole Podstawowej nr 9 odbył się XVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas czwartych. Celem konkursu, który został przeprowadzony 24 listopada 2021 roku,  było pogłębienie wiedzy o życiu i osobowości Świętego Jana Pawła II. Do rywalizacji przystąpiły również dwie uczennice naszej szkoły – Antonina Jędrzejak oraz Antonina Jagielska z klasy IVd, która w konkursie zdobyła wyróżnienie.

Obu dziewczynkom dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły, a Tosi Jagielskiej gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć w kolejnych zmaganiach konkursowych. Uczennice do konkursu przygotowały się pod opieką pani Elżbiety Szydłowskiej przy współpracy rodziców.

Wiedzą wszystko o „Naszym” Papieżu

Utworzono dnia 01.12.2021, 08:45