Warsztaty 7.03.2024 "Abecadlo z pieca spadlo"

Utworzono dnia 20.03.2024

W szkole może być ciekawie, w szkole może być wesoło, w szkole szybko mija czas.

Przekonały się o tym dzieci z przedszkoli, uczestnicy warsztatów. Spotkanie odbyło się 07.marca br. w klasopracowni edukacji wczesnoszkolnej. Temat przewodni jakim był wiersz Juliana Tuwima pt. „Abecadło” pozwolił przyszłym pierwszoklasistom na twórcze wielokierunkowe działanie.

Uczenie się poprzez zabawę sprawiło  wiele satysfakcji. Na pożegnanie dzieci  otrzymały symboliczny upominek w postaci ołówka i samodzielnie ozdobioną legitymację wraz z zaprojektowaną „wesołą literą” z abecadła. Dziękujemy dzieciom i ich najbliższym za obecność i zainteresowanie.

Warsztaty przygotowały i poprowadziły nauczycielki  pani Agata Twardowska i Halina Kaźmierczak.

Warsztaty 7.03.2024 "Abecadlo z pieca spadlo"

Utworzono dnia 20.03.2024, 10:11