Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w lekcji w kinie

Utworzono dnia 16.11.2023

16 listopada uczniowie klas pierwszych wzięli udział w lekcji w kinie pt. "Twój głos brzmi znajomo, czyli podróż po świecie dubbingu" w Ostrowskim Centrum Kultury. Lekcja w kinie realizuje podstawę programową, łączy edukację i rozrywkę, a także twórczo aktywizuje uczniów. Pierwszaki dowiedziały się, czym jest dubbing filmowy, zobaczyły, jak wygląda praca aktorów w studiu dubbingowym, odkryły również, kto użycza głosu znanym postaciom filmowym i bajkowym. Uczniowie wzięli udział w wielu zagadkach dubbingowych oraz wykonywali razem z aktorem ćwiczenia na dykcję. Na koniec obejrzeli seans filmu "Po prostu super". Radość i uśmiech na twarzy naszych pierwszaków to dowód, że nietypowa lekcja przypadła im do gustu.

Uczniowie klas pierwszych wzięli udział w lekcji w kinie

Utworzono dnia 16.11.2023, 23:14