NASI UCZNIOWIE W SP 4

Utworzono dnia 12.04.2022

7 kwietnia 2022 roku odbył się w SP 4 Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania wybranych i ulubionych fragmentów książek dla dzieci i młodzieży.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Marta Kurkiewicz z klasy 4A, Lena Majchrzak z klasy 5 i Eryk Łuczak z 7B.

Marta zaprezentowała fragmenty „Mikołajka”, którego często czyta wraz ze swoim bratem  w wolnych chwilach w domu. Lena wybrała powieść F. H. Burnett „Tajemniczy ogród”, natomiast Eryk przypomniał nam fragmenty przepięknej historii o dążeniu do przyjaźni i miłości, czyli „Małego Księcia”.

W ciepłej i przyjemnej atmosferze miło było posłuchać przeróżnych tekstów literackich prezentowanych przez młodszych i starszych kolegów, koleżanki z różnych ostrowskich szkół.

Uczniów przygotowały Panie: Joanna Kubiak i Iwona Łaźniak - Rolak.

NASI UCZNIOWIE W SP 4

Utworzono dnia 12.04.2022, 10:08