Międzyszkolny Konkurs "Mamy talenty”

Utworzono dnia 05.10.2021

30 września w Szkole podstawowej nr 9 odbył się Międzyszkolny Konkurs "Mamy talenty” adresowany  do uczniów ostrowskich szkół podstawowych. Patronat nad artystycznym przedsięwzięciem objęła Prezydent Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, pani Beata Klimek.

Młodzi ludzie ze wszystkich szkół podstawowych z Ostrowa Wielkopolskiego mogli zaprezentować na „talentowej” scenie swoje umiejętności taneczne, wokalne, instrumentalne oraz plastyczne. Zachwycali swoimi występami jury, które miało niełatwe zadanie polegające na wyłonieniu laureatów . W skład grona sędziowskiego weszli: pani Teresa Neugebauer – tancerka i choreografka, pani Agnieszka Lisiak – artystka plastyczka, pani Anna Pyszel – skrzypaczka i nauczycielka oraz pani Katarzyna Kujawska-Meyer – filolożka polska.

Naszą szkołę reprezentowali: Maria Sobczak z klasy 8b, Wojciech Maj z klasy 7d oraz Samuel Graff z klasy 5d.

.  Miło nam poinformować, iż drugą nagrodę otrzymała Maria Sobczak prezentując piękny układ tańca współczesnego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wspaniałych występów i życzymy sukcesów na artystycznej drodze!

Międzyszkolny Konkurs "Mamy talenty”

Utworzono dnia 05.10.2021, 11:49