Utworzono dnia 18.03.2024

Lekcja angielskiego z native speakerem!

Dnia 18.03.2024 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole Pana Petera Mikulę, który jest rodowitym Anglikiem oraz bogatym w doświadczenia lektorem języka angielskiego. W warsztatach prowadzonych przez naszego gościa wzięli udział wszyscy uczniowie klas siódmych i ósmych. W trakcie zajęć uczniowie mogli zaczerpnąć wiedzę na temat kultury brytyjskiej, rozwijali umiejętność słuchania ze zrozumieniem oraz mogli poznać techniki nauki gramatyki poprzez piosenki. Nasi uczniowie chętnie odpowiadali na pytania gościa, dzięki czemu mogli doskonalić umiejętności komunikacyjne. Organizatorami spotkania były Panie Anna Graczyk oraz Katarzyna Małecka. Panu Peterowi dziękujemy za odwiedziny i z niecierpliwością czekamy na następne!

Utworzono dnia 18.03.2024, 21:41