Utworzono dnia 03.04.2024

Apel Wielkanocny

27 marca 2024 r w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy. Piosenki i scenki teatralne w wykonaniu uczniów klasy 8a i 8b oraz szkolnego chóru  przybliżyły wszystkim obecnym istotę Świąt Zmartwychwstania. Swoim występem zachęcali do refleksji nad męką i śmiercią Chrystusa oraz triumfem Zmartwychwstania.

Rozstrzygnięty został również konkurs Na Rodzinną Palmę Wielkanocną”. Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody.

Na zakończenie Pani Dyrektor Iwona Torzyńska złożyła wszystkim życzenia wesołych, spokojnych i rodzinnych Świąt Wielkiej Nocy, radości ze wspólnego świętowania

Apel przygotowały: Marzena Machała - oprawa muzyczna, Izabela Maroszek- scenariusz, Elżbieta Szydłowska, Małgorzata Grzelak – dekoracja.

Utworzono dnia 08.04.2024, 22:20