Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Grono Pedagogiczne

Dyrektor Szkoły

Dorota Grześkowiak

Wicedyrektorzy

Dorota Misterska

Andrzej Suski

Elżbieta Bielewicz-Rajska

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Bella
Krystyna Biela
Karolina Boguta
Anna Fic 
Małgorzata Fischer
Anita Goryś
Małgorzata Grzelak  
Beata Jędrzejak 
Agnieszka Kubica
Violetta Napierała
Beata Ostrzechowska
Izabela Pakuła
Alicja Stempniewicz  
Małgorzata Śmiłowicz
Anna Świątkowska 
Ewa Twardowska 
Aleksandra Ziółkowska
Beata Raczak-Sobczak


Klasy IV-VII

Język polski

Anna Kasprzak - Idziorek 
Iwona Łaźniak – Rolak
Joanna Sołtysiak
Magdalena Świtoń - Suska

 

Języki obce

Iwona Domańska
Marzena Ambroży-Fulczyk 
Mariusz Kubicki 
Anna Graczyk
Wojciech Witoń

Matematyka

Grzegorz Graczyk 
Beata Janiak
Anetta Koźma
Michał Pawlak 

Przyroda

Marta Bruchwalska
Ariana Janiak

Katarzyna Milewska

Historia

Emilia Baran
 

Zajęcia komputerowe

Sebastian Biegański ​
Grzegorz Graczyk
Małgorzata Natonik​

Plastyka

Hanna Zielińska - Wiśniewska 

Zajęcia techniczne

Agnieszka Mikołajczak

Muzyka

Marzena Machała

Wychowanie fizyczne

Krzysztof Chmielarz
Marcin Gawroński 
Mariusz Osiewała
Andrzej Suski 
Piotr Twardowski
Iwona Walas
Marek Wojtasiak ​

 

Religia

Izabela Maroszek
Anna Stempniak
Elżbieta Szydłowska

Biblioteka

Paweł Dudziński 
Ewa Kowalska 

 

Świetlica

Danuta Celmer 
Maria Detka
Beata Grobelna 
Piotr Zawieja

Pedagog szkolny

Justyna Telega-Armanowska​
Katarzyna Telega

Logopeda

Beata Gostomczyk

 

Nauczyciele oddziałów gimnazjalnych

Adamski Jerzy
Biela Aleksander
Bodylski Eugeniusz
Brzozowska Izabela
Cegielska Ewa
Chmielecki Jacek
Cieśla-Lukas Weronika
Dobosz Maryla
Dorociak Barbara
Drzewiecki Paweł
Dziendzielski Joachim
Ewiak Konrad
Ewiak Marek
Fluder Małgorzata
Graczyk Grzegorz
Grzesiak Eugeniusz
Jasik Beata
Jędrzejak Lucyna
Judzińska Joanna
Judziński Grzegorz
Kubiak Katarzyna
Kulawik Agnieszka
Kurek Przemysław
Kurzawa Ewa
Kusza Ewa
Machowski Zdzisław
Matuszczak Ewa
Miętkiewicz Małgorzata
Katarzyna Milewska
Piechota Monika
Ponitka Paweł
Rybak Szymon
Ryfa Krzysztof
Sokołowski Bogusław
Stempniewicz Jan
Szaroszek Ilona
Szudra Andrzej
Szymczak Hanna
Waszak Iwona
Wiśniewska Ewa
Wojtczak Ewa
Wojtczak Monika

Dziennik Internetowy

Uczniowska Szkolna TV

UKS "Olimpijczyk"

Promocja Zdrowia

        

Klub szkół UNICEF

Biblioteka

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Grudzień 2017
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny

MAŁY WOLONTARIAT