Zakończenie klas trzecich.

Utworzono dnia 30.06.2020

Dobiegł końca rok szkolny 2019/2020. Był on wyjątkowy, inny niż wszystkie. Uroczyste  zakończenie klas trzecich miało miejsce 26 czerwca 2020 roku, odbyło się na boisku szkolnym, zgromadziło Uczniów, Dyrekcję, Przewodniczącego Rady Rodziców, Wychowawców. Na uwagę zasługuje fakt, iż to bardzo ważne dla trzecioklasistów wydarzenie było transmitowane „na żywo”  przez Uczniowską Szkolną Telewizję TVSP1, aby Rodzice mogli również ze swoimi pociechami przeżyć tą uroczystość. Retransmisję uroczystości można zobaczyć poniżej.

Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak  podziękowała  uczniom  za siłę i zaangażowanie, gratulowała im ukończenia pierwszego etapu edukacji. Podziękowała  Rodzicom za wsparcie i wyrozumiałość. Życzyła wszystkim wspaniałego, bezpiecznego wypoczynku i relaksu podczas tegorocznych wakacji.

Po tych podziękowaniach przyszedł czas na  pożegnania. Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak podziękowała za pracę odchodzącym z naszej szkoły na emeryturę nauczycielom, Pani Annie Fic oraz Pani Danucie Celmer. Do podziękowań dołączyła Pani v-ce Dyrektor Dorota Misterska, Nauczyciele z zespołu edukacji wczesnoszkolnej oraz Uczniowie.

Następnie wychowawcy wręczyli swoim podopiecznym świadectwa. Uczniowie klasy III a, uświetnili tą uroczystość, Samuel Graff wykonał utwór na skrzypcach, Agata Goryś, Basia Kapitańczyk , Zuzanna Płóciennik  recytowały wiersze.

Życzymy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, by nadchodzące wakacje były radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Zakończenie klas trzecich.

Utworzono dnia 30.06.2020, 15:20