X Powiatowy Konkurs Plastyczny z cyklu „Święta tuż…tuż…”

Utworzono dnia 19.12.2022

„Magia Świąt” to tytuł X edycji Powiatowego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 7, podsumowanie konkursu odbyło się w poniedziałek 12 grudnia. Do tegorocznej edycji zgłoszono 531 prac plastycznych. Komisja konkursowa w składzie: Renata Sikora – artysta plastyk, pedagog, animator kultury oraz Teresa Burkietowicz - animator kultury, organizatorka Festiwalów Teatrów Niezależnych, nagrodziła i wyróżniła 39 prac - nagrody i wyróżnienia. Wszystkim uczestnikom konkursu  jury złożyło serdeczne podziękowanie za pomysłowość, oryginalność oraz umiejętne przedstawienie tematu. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody i dyplomy. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły.  Nagrodzeni zostali Amelia Misterska z klasy 2 a, oraz Tymon Malik z klasy 2 a.

Naszym artystom gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów!

X Powiatowy Konkurs Plastyczny z cyklu „Święta tuż…tuż…”

Utworzono dnia 19.12.2022, 09:57