Wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego pt. "Tolerancja i szacunek to dobry kierunek!"

Utworzono dnia 14.12.2021
W listopadzie biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny z okazji Międzynarodowego Dnia Tolerancji pt. "Tolerancja i szacunek to dobry kierunek!". W konkursie udział brali uczniowie z klas I-III. Celem konkursu było kształtowanie u dzieci postawy tolerancji i upowszechnianie wiedzy na jej temat, odwoływanie się do takich wartości, jak miłość, przyjaźń i szacunek do drugiego człowieka oraz kształtowanie wyobraźni poprzez tworzenie różnych prac plastycznych. Wszystkie prace zostały wykonane z dużą starannością i pomysłowością.
I miejsce zdobyła Katia Kaźmierczak z klasy Ib, II miejsce - Lena Torz z klasy Ia, III miejsce - Barbara Leszczyńska z klasy Ia, natomiast wyróżnienie w konkursie otrzymała Gabriela Stasiak z klasy Ib.
Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Organizatorem konkursu była pani Sandra Ratajczak.

Utworzono dnia 24.12.2021, 11:45