„Tradycja łączy pokolenia- domowe pierniki”.

Utworzono dnia 09.02.2021

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie organizowanym przez Zespół Szkół Usługowych w Ostrowie Wielkopolskim. Celem było rozwijanie pasji kulinarnych, pielęgnowanie więzi rodzinnych, łączenie pokoleń przez kultywowanie tradycji świątecznych wypieków. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, uczestniczyli w nim uczniowie z 21 szkół podstawowych z miasta Ostrowa Wielkopolskiego,  powiatu oraz z poza powiatu ostrowskiego. Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły Antosia Jagielska z klasy III a wraz ze swoją mamą Agnieszką zdobyły II miejsce w tym konkursie. Wręczenie dyplomów i nagród dla laureatów konkursu odbyło się w auli szkolnej ZSU w Ostrowie Wielkopolskim w czwartek 4 lutego 2021 roku.

Gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych dzieł kulinarnych!

„Tradycja łączy pokolenia- domowe pierniki”.

Utworzono dnia 09.02.2021, 09:54