Taka szkoła w sam raz… IDEALNA!

Utworzono dnia 27.06.2022

Pożegnanie absolwentów w roku szkolnym 2021/2022

Ostatni dzień roku szkolnego jest dla ósmoklasistów dniem szczególnym – po ośmiu latach spędzonych w szkole stają się absolwentami, dziękują wychowawcom i nauczycielom za trud nauczania, za wychowanie.

24 czerwca odbyła się uroczystość pożegnania absolwentów. Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak  powitała zaproszonych i zgromadzonych na uroczystości gości, rodziców oraz uczniów, do których też skierowała serdeczne słowa nawiązujące do ich pobytu w szkole, ich osiągnięć, sukcesów w różnych dziedzinach, a także przekazała życzenia, by w nowych szkołach realizowali swoje marzenia, pasję, by osiągnięcia edukacyjne były satysfakcjonujące.

Uroczyście zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły, nagrody specjalne za pracę na rzecz szkoły oraz szczególne osiągnięcia sportowe.  Podczas uroczystości wręczone zostały również podziękowania Rodzicom szczególnie zaangażowanym w prace na rzecz klasy i szkoły. Nazwiska uczniów wyróżnionych oraz Rodziców - za wkład pracy - zostały wpisane, zgodnie z tradycją naszej szkoły, do Złotej Księgi.

W części artystycznej młodsi uczniowie – życząc absolwentom powodzenia – przypomnieli, że są absolwentami „szkoły w sam raz… idealnej” Absolwenci natomiast przygotowali podziękowania dla Dyrekcji szkoły, Wychowawców, Nauczycieli za  trud nauczania i wychowania, za cierpliwość, wyrozumiałość, słowa wsparcia i motywację,  Dziękowali za codzienne, niezwykle trudne i mozolne doskonalenie ich serc i charakterów.

Uroczystość przygotowały i zrealizowały panie Iwona Łaźniak-Rolak, Beata Gostomczyk, Marzena Machała, Izabela Maroszek i Hanna Zielińska-Wiśniewska.

Taka szkoła w sam raz… IDEALNA!

Utworzono dnia 30.06.2022, 10:30