SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „ZOSTAŃ W DOMU, CZYTAJ KSIĄŻKI” UCZNIOWIE KLAS I-VIII

Utworzono dnia 07.05.2020

Z okazji XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek (8-15 maja 2020) biblioteka szkolna ogłasza konkurs na wykonanie rysunku (kartka A4) promującego akcję czytelniczą – „Zostań w domu, czytaj książki”. Konkurs podzielony jest na dwie kategorie: klasy I-III oraz IV-VIII. Technika pracy dowolna. Praca powinna być wykonana samodzielnie przez ucznia. Jest to okazja do docenienia wartości książki i czytelnictwa w życiu każdego człowieka. Prace oceniane będą zgodnie z tematem, pomysłem oraz estetyką wykonania. Termin wykonania pracy: 15 maja 2020. Zdjęcie pracy wraz z danymi uczestnika (imię i nazwisko oraz klasa) należy przesłać na e-mail: sandra556@poczta.onet.pl.

Dla laureatów przewidziane są dyplomy oraz drobne upominki.

Zachęcam do udziału w konkursie.

Pozdrawiam serdecznie,

Biblioteka szkolna, Sandra Ratajczak.