Szkolny Konkurs Plastyczny „Zawody moich rodziców”

Utworzono dnia 28.05.2021

Konkurs odbył się w nawiązaniu do niedawno obchodzonego dnia  1 maja – Święta Pracy, jak również był elementem realizowanej w szkole Innowacji Pedagogicznej   „Poznaję zawody – szukam swojej drogi”.

Celem konkursu było przedstawienie zawodów wykonywanych przez rodziców/ opiekunów uczniów  klas I - III, tak aby wzbudzić zainteresowanie dzieci wykonywanymi przez nich zawodami.

W piątek 28 maja  br. konkurs został rozstrzygnięty. Spośród  przekazanych  prac szkolna komisja konkursowa wybrała najlepsze. Ich autorzy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz dyplomami. Nagrody i dyplomy laureatom wręczała Pani dyrektor Dorota Misterska. Organizatorkami konkursu były: Agnieszka Kubica i Anita Chejdysz. Komisja konkursowa to : Małgorzata Gołąb i Malwina Juszczak.

Oto nagrodzeni:

I miejsce Zofia Jabłońska  I b

II miejsce Wiktoria Kwiasowska I b

III miejsce Ignacy Kardas I a

Wyróżnienie  Nikodem Furmanek I b

I miejsce Adria Majchrzak II b

I miejsce Antonina Jędrzejak  III a

II miejsce Antonina Jagielska  III a

III miejsce  Inga Narankiewicz a III b

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zawody moich rodziców”

Utworzono dnia 29.05.2021, 08:00