Szczęśliwych tylko dni…

Utworzono dnia 28.06.2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Jak co roku ostatni dzień nauki w szkole jest dniem uroczystego podsumowania całorocznej pracy, ponownie innej – chociaż już nieco „oswojonej” - w tym roku szkolnym. Dla ósmoklasistów to dzień szczególny – po ośmiu latach stają się absolwentami, dziękują wychowawcom i nauczycielom za trud nauczania, za wychowanie.

25 czerwca odbyła się skromna uroczystość pożegnania absolwentów połączona z zakończeniem roku szkolnego 2020/2021. Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak  powitała zgromadzonych gości -  nauczycieli, przewodniczącego Rady Rodziców Pana Kornela Graffa, Rodziców oraz uczniów, do których też skierowała ciepłe słowa nawiązujące do ich pobytu w szkole, a także przekazała życzenia, by w nowych szkołach osiągali satysfakcjonujące ich osiągnięcia i sukcesy.

Uroczyście zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły, nagrody specjalne za pracę na rzecz szkoły oraz szczególne osiągnięcia sportowe.  Podczas uroczystości wręczone zostały również podziękowania Rodzicom szczególnie zaangażowanym w prace na rzecz klasy i szkoły. Nazwiska uczniów wyróżnionych oraz Rodziców - za wkład pracy zostały wpisane – zgodnie z tradycją naszej szkoły – do Złotej Księgi.

Absolwenci przygotowali krótkie wystąpienie, w którym znalazły się podziękowania nauczycielom za  trud nauczania i wychowania, za cierpliwość, wyrozumiałość, słowa wsparcia i motywację, za kształcenie wnętrz i umysłów. Młodsi koledzy życzyli im powodzenia i szczęśliwych dni.

Uczniowie klas IV-VII spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych, by tam odebrać świadectwa, wyróżnienia, nagrody.

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

Utworzono dnia 30.06.2021, 10:16