Szczęśliwych dni… - pożegnanie absolwentów.

Utworzono dnia 29.06.2020

Minął kolejny – inny niż wszystkie do tej pory - rok szkolny. Ale tradycji musiało się stać zadość – uczniowie odebrali świadectwa, podziękowali nauczycielom za trud nauczania i wychowania.

26 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2019/2020. O godzinie ósmej odbyła się skromna uroczystość pożegnania absolwentów, podczas której Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak powitała obecnych nauczycieli, przewodniczącego rady Rodziców Pana Kornela Graffa oraz uczniów i skierowała  do nich ciepłe słowa nawiązujące do ich pobytu w szkole, a także życzenia, by w nowych szkołach osiągali satysfakcjonujące ich sukcesy.

Uroczyście zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły, nagrody specjalne za pracę na rzecz szkoły oraz szczególne osiągnięcia sportowe. Podczas uroczystości wręczone zostały na ręce uczniów podziękowania rodzicom szczególnie zaangażowanym w prace na rzecz klasy i szkoły.

Absolwenci przygotowali krótki program artystyczny, w którym znalazły się podziękowania nauczycielom za  trud nauczania i wychowania, za cierpliwość, wyrozumiałość, dobre słowo, za kształcenie wnętrz i umysłów.

Po uroczystym pożegnaniu absolwentów, o godzinie dziewiątej swój etap edukacji wczesnoszkolnej zakończyli trzecioklasiści, a w późniejszych godzinach świadectwa odebrali uczniowie pozostałych klas.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego przygotował Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Iwony Łaźniak-Rolak we współpracy z Panią Marzeną Machałą, Panią Hanną Zielińską-Wiśniewską i Panią Beatą Janiak.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020 - RETRANSMISJA

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020