Szczęście w szkole jest bardzo blisko, ale … Idą wakacje!

Utworzono dnia 27.06.2022

Uroczystość zakończenia  roku szkolnego 2021/2022 klas 6 i 7 przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze. Jak co roku w ostatnim dniu nauki młodzież zgromadziła się, by podziękować Dyrekcji szkoły, wychowawcom i Nauczycielom z całoroczny trud nauczania i wychowania.

Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak  powitała zaproszonych i zgromadzonych na uroczystości gości, rodziców oraz uczniów, którym pogratulowała osiągnięć w nauce oraz sukcesów w różnych dziedzinach. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom za współpracę, życzyła bezpiecznych, pięknych, słonecznych wakacji.

W krótkiej części artystycznej prowadzący – Nikola Orylska i Kornel Klamann – w kilku trafnych cytatach, np.

Szkoła jest naszym paszportem na przyszłość, ponieważ jutro należy do tych, którzy przygotowują się do stawienia temu czoła.

Nauka nie ma żadnej ojczyzny, gdyż wiedza ludzka obejmuje cały świat.

czy

Wszystko, czego się dotąd nauczyłeś, zatraci sens, jeśli nie potrafisz znaleźć zastosowania dla tej wiedzy.

- podsumowali istotę i wartość nauki, codziennej edukacji oraz potrzebę umiejętności stosowania jej w życiu.

Treści zostały świetnie dopełnione częścią muzyczną, gdzie szkolny zespół śpiewał między innymi o tym…

Marzeniami zbuduj przyszłość,

Swój własny los.

… oczywiście w szkole.

Uroczystość przygotowały i zrealizowały panie Iwona Łaźniak-Rolak, Beata Gostomczyk, Marzena Machała, Izabela Maroszek i Hanna Zielińska-Wiśniewska.

Szczęście w szkole jest bardzo blisko, ale … Idą wakacje!

Utworzono dnia 30.06.2022, 10:28