Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III

Utworzono dnia 14.11.2022

W listopadzie uczniowie klas I-III wzięli udział w szkolnym konkursie języka angielskiego pt. PICTURE DICTIONARY FOR KIDS – ALL ABOUT AUTUMN.

Dzieci miały za zadanie stworzenie obrazkowego słownika w języku angielskim, składającego się ze słów, kojarzących się z jesienią. Prace musiały mieć odpowiednią liczbę wyrazów (klasy pierwsze – 15 wyrazów, klasy drugie – 20 wyrazów, klasy trzecie – 25 wyrazów) ułożonych w kolejności alfabetycznej. Ponadto liczyła się poprawność zapisu słowa opatrzona właściwą ilustracją. Dzieci wykazały się kreatywnością i licznie przystąpiły do konkursu. Powstało wiele ciekawych propozycji. Oto lista nagrodzonych:

I miejsce – Eliza Cieluch, Barbara Leszczyńska, Wiktoria Kwiasowska

II miejsce – Mikołaj Rosik, Amelia Gorzelańczyk, Hubert Kolenda

III miejsce – Łukasz Ryczkiewicz, Lena Torz, Yaryna Yamniuk

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie i zachęcamy do kolejnych przygód z językiem angielskim.

Rozstrzygnięcie Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III

Utworzono dnia 14.11.2022, 09:07