Miejski Konkurs Plastyczny na Plakat i imię dla maskotki Pandy – organizowany przez RZZO w Ostrowie Wielkopolskim rozstrzygnięty!

Utworzono dnia 28.05.2021

Zadaniem konkursowym było przygotowanie plakatu zachęcającego  innych do troski o środowisko oraz  do segregowania odpadów. Należało koniecznie pamiętać, aby bohaterem plakatu był Miś Panda –  sympatyczna maskotka. Należało również  wymyślić imię dla Pandy! Liczyło się kreatywne podejście do tematu, samodzielność wykonania oraz staranność.

Na konkurs wpłynęły,  aż 421 prace, uczestniczy wykazali się kreatywnością,  talentem plastycznym i pomysłowością.

Jesteśmy dumni, że uczennica naszej szkoły Zuzanna Giernalczyk z klasy III a zdobyła I miejsce!

Wręczenie pięknych nagród ufundowanych przez Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim oraz Regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadami, nastąpił 27 maja 2021 roku .  Nagrody uczestnikom wręczyli: Pani Marzena Wodzińska, Prezes Zarządu RZZO oraz Pan Sebastian Górski Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

Zuzi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Utworzono dnia 28.05.2021, 12:12