Marta i Nina laureatkami Powiatowego Konkursu Literackiego „Opowiedz mi bajkę…”

Utworzono dnia 22.12.2020

Powiatowy Konkurs Literacki „Opowiedz mi bajkę…” organizowany przez   Bibliotekę Publiczną im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim  rozstrzygnięty.

Konkurs był skierowany do uczniów klas I- VIII.  Celem  tego wydarzenia było  inspirowanie dzieci i młodzieży do pisania własnych oryginalnych tekstów, rozwijanie kreatywności i wyobraźni. Młodzi twórcy musieli napisać ciekawy utwór i wykonać do niego ilustracje.

Bardzo miło nam poinformować, że dwie uczennice naszej szkoły Marta Kurkiewicz i Nina Kaczmarek  z klasy III a zostały zauważone i nagrodzone w tym konkursie. Marta napisała utwór pt. „Ładna i dzielny” i zdobyła III miejsce, natomiast Nina wykonała do tego utworu ilustracje i została wyróżniona.

Nagrodą w konkursie były dyplomy i przepięknie wydane książki z utworami laureatów.

To nie pierwsza nagroda dla Marty w tym konkursie, była już nagradzana w poprzednich edycjach. Dziewczynkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marta i Nina laureatkami Powiatowego Konkursu Literackiego „Opowiedz mi bajkę…”

Utworzono dnia 22.12.2020, 09:30