Utworzono dnia 07.02.2024

Szczęśliwych tylko dni…

KONCERT NOWOROCZNY 2024

Koncert Noworoczny, który odbył się w naszej szkole 6 lutego, był, jak w poprzednich latach, okazją do wyrażenia uczuć Rodzicom i Dziadkom naszych szkolnych artystów z zespołów wokalno-tanecznych.

Mali artyści dedykowali go, jak zawsze, swoim najbliższym w podziękowaniu za Ich miłość i troskę. Utwory – nawiązujące do magii minionych świąt – niosły przesłanie miłości, szacunku, radości i wdzięczności - uczuć, którymi przepełnione są wszystkie dzieci w stosunku do swoich najbliższych. Część karnawałowa – świetnymi utworami i gorącymi rytmami – wprawiła naszych gości w radosny, dobry nastrój.

Artyści, choć stremowani i nieśmiali, w cudowny, wspaniały sposób w tańcu, piosence, układach baletowych, a także specjalnych  dedykacjach - „na skrzypce” w wykonaniu Samuela Graffa i „na perkusję”, za którą zasiadł Stasiek Raczycki - przekazali wdzięczność i podziękowanie swoim Rodzicom i Dziadkom życząc Im szczęśliwych tylko dni, pogody ducha, zdrowia i uśmiechu na co dzień.

Autorami koncertu były panie: Marzena Machała, która przygotowała stronę muzyczną i choreograficzną oraz Iwona Łaźniak-Rolak, która opracowała scenariusz koncertu, w dekorację  zaangażowały się: pani Beata Raczak-Sobczak, Agnieszka Kubica, Małgorzata Bella. Przygotowania i realizację  wspierała  pani Izabela Maroszek.

Dziękujemy naszym gościom za obecność, wyrażaną serdeczność, za to, że… są. DZIĘKUJEMY.

Utworzono dnia 07.02.2024, 22:45