Jan Paweł II w pracach dzieci

Utworzono dnia 26.11.2021

W październiku w naszej szkole został przeprowadzony konkurs plastyczny o tematyce religijnej na temat „Święty Jan Paweł II – papież modlitwy różańcowej”.

Celem konkursu było pogłębienie wśród dzieci wiedzy o życiu i osobowości Świętego Papieża Jana Pawła II oraz ukazanie wartości modlitwy różańcowej  w życiu człowieka.

Do konkursu wpłynęły prace plastyczne uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich.

Komisja konkursowa dokonała wyboru najlepszych prac, zwracając uwagę na samodzielność, pomysłowość i estetykę wykonanych dzieł plastycznych.

W klasach pierwszych - I miejsce zdobyła Laura Ratajczyk, II miejsce – Julia Kokot, a III – Antoni Cieśliński. W klasach drugich - I miejsce uzyskała Lena Hałas, II miejsce - Amelia Ster, III miejsce – Bartosz Kowalski.  W klasach trzecich - I miejsce zdobyła Julia Rothe, II miejsce – Maria Jańczak, a III – Angelika Rychel.

Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Serdecznie im gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! Organizatorkami konkursu były nauczycielki: Anna Stempniak, Agnieszka Kubica i Elżbieta Szydłowska.

Jan Paweł II w pracach dzieci

Utworzono dnia 01.12.2021, 08:37