Jak uczniowie spędzają czas wolny?

Utworzono dnia 15.05.2020

Czas wolny ucznia to taki czas, który pozostaje mu po zaspokojeniu potrzeb organizmu, wypełnieniu obowiązków szkolnych i domowych. W tym czasie może on wykonywać różne czynności związane z wypoczynkiem, rozrywką i zaspokojeniem własnych potrzeb.

Czas wolny powinien przynieść nie tylko wypoczynek, lecz także atrakcję, przygodę, zabawę, odmianę, nowość, radość, emocje i swobodę. Rozrywka powinna spełniać pragnienia, które nie zostały zaspokojone przy wykonywaniu obowiązków. Dostarczenie różnorodnych wrażeń, wniesienie elementów zmienności do codziennego życia to jej cel.

Uczniowie klasy 6a podczas zdalnej lekcji wychowawczej narysowali swoje propozycje spędzania czasu wolnego i przesłali zdjęcia wychowawcy. Zostały one zebrane w prezentację.

ZAŁĄCZNIKI:

PREZENTACJA