Indywidualne Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Lekkoatletyce

Utworzono dnia 21.06.2021

W dniu 16.06.2021 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Miasta Ostrowa Wielkopolskiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Dziewczęta i chłopcy z ostrowskich szkół rywalizowali w takich konkurencjach jak: skok w dal, skok wzwyż, bieg na 60 metrów, bieg na 300 metrów i bieg długi - 600 metrów dziewczęta, 1000 metrów chłopcy. Zawodnicy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 1 wypadli bardzo dobrze zdobywając czołowe miejsca w swoich konkurencjach.

Medale zdobyli:
DZIEWCZĘTA
- Daria Posadzy - I miejsce w skoku w dal; - Karolina Rychlik - III miejsce w skoku w dal; - Barbara Wiśniewska - I miejsce w skoku wzwyż; - Emilia Grzegorowska - III miejsce w biegu na 60 metrów; - Oliwia Kubiak - I miejsce w biegu na 300 metrów; - Kinga Skorupa - II miejsce w biegu na 600 metrów.
CHŁOPCY
- Dominik Bieganek - I miejsce w skoku w dal; - Kacper Ponitka - II miejsce w skoku wzwyż; - Kryspin Bartkowiak - I miejsce w biegu na 60 metrów; - Dominik Bieganek - II miejsce w biegu na 60 metrów; - Piotr Trawiński - I miejsce w biegu na 300 metrów; - Tymoteusz Graff - II miejsce w biegu na 1000 metrów.

Indywidualne Mistrzostwa Ostrowa Wielkopolskiego w Lekkoatletyce

Utworzono dnia 01.07.2021, 10:56