Hakuna matata, czyli … błogie wakacje.

Utworzono dnia 27.06.2022

Uroczystość zakończenia  roku szkolnego 2021/2022 w klasach 4 i 5 – po części oficjalnej - podczas której -

Pani Dyrektor Dorota Grześkowiak  powitała zaproszonych i zgromadzonych na uroczystości gości, rodziców oraz uczniów, którym pogratulowała osiągnięć w nauce oraz sukcesów w różnych dziedzinach, podziękowała rodzicom za współpracę oraz życzyła bezpiecznych, pięknych i słonecznych wakacji – miała niemalże bajeczny charakter.

Myśl przewodnia części artystycznej brzmiała Hakuna matata – czyli brak problemów, zmartwień – po prostu: NIE MARTW SIĘ!

Nikola i Kornel – prowadzący uroczystość – w imieniu wszystkich uczniów podziękowali Wychowawcom i Nauczycielom za pomoc w codziennych trudnościach, za wsparcie, za to, że „Miłość rośnie wokół nas” – jak mówią słowa piosenki – i za to, że tę troskę i miłość  uczniowie odczuwali na każdym kroku. Piosenki The Lion Sleeps Tonight i Hakuna matata radośnie wprowadziły wakacyjny nastrój.

Uroczystość przygotowały i zrealizowały panie Iwona Łaźniak-Rolak, Beata Gostomczyk, Marzena Machała, Izabela Maroszek i Hanna Zielińska-Wiśniewska.

Hakuna matata, czyli … błogie wakacje.

Utworzono dnia 30.06.2022, 10:25