Dzień Ziemi w klasach młodszych

Utworzono dnia 25.04.2022

22 kwietnia obchodzony był Światowy Dzień Ziemi pod hasłem „RATUJMY NASZĄ PLANETĘ”. Uczniowie klas młodszych z zaciekawieniem obejrzeli inscenizację przygotowaną przez kolegów i koleżanki z klas III.  Pierwszaki w przepięknych strojach żabek i bociana zaśpiewały piosenkę „Była sobie żabka mała”. Odczytano również wiersze Marii Konopnickiej, w których autorka uwieczniła piękno naszej ojczystej ziemi. Dzień Ziemi zapoczątkował realizację projektu „Z ekologią na ty”. W klasach I-III w miesiącu maju odbędą się warsztaty, których celem będzie propagowanie stylu życia przyjaznego środowisku. Od najmłodszych lat chcemy zachęcać dzieci do podejmowania świadomych działań na rzecz naszej wspólnej planety Ziemi , w myśl zasady „MYŚLEĆ, DZIAŁAĆ, DBAĆ, OSZCZĘDZAĆ”.

Dzień Ziemi w klasach młodszych

Utworzono dnia 27.04.2022, 12:33