Dzień Pozytywnego Myślenia - rozchmurz się!

Utworzono dnia 03.02.2022

2 lutego obchodzony jest Dzień Pozytywnego Myślenia. W tym dniu uczniowie SP1 świętowali pod hasłem - "Dzień Pozytywnego Myślenia - rozchmurz się!". Podczas zajęć świetlicowych pani Małgorzata Gołąb oraz pani Karolina Boguta przybliżyły dzieciom święto, a każde z dzieci rysowało piękne kolorowanki z uśmiechami, rozwijając swoją kreatywność. Powstała piękna galeria prac. Klasy starsze pod opieką pani Weroniki Cieślak-Lukas wykonywały zdjęcia swoich ulubionych aktywności, które sprawiają im największą radość i przyjemność. Tworzyły również plakaty oraz rysunki tego, co pięknego i dobrego przydarzyło im się w ostatnim czasie. Celem wydarzenia było uświadomienie uczniom, jaką wielką moc sprawczą mają nasze myśli, a także ukazanie, iż pozytywne myślenie pozwala nam uwierzyć we własne możliwości, osiągać założone cele. Całość akcji koordynowała pani Sandra Ratajczak.

Dzień Pozytywnego Myślenia - rozchmurz się!

Utworzono dnia 07.02.2022, 09:26