Utworzono dnia 12.02.2021

We wtorek, 9 lutego, obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Wydarzenie to organizowane jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004r.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

Tradycyjnie jak co roku, w lutym prowadzimy działania dotyczące bezpiecznego korzystania z zasobów i usług sieciowych. W klasach I – III  zostały przeprowadzone zajęcia poświęcona tematyce zagrożeń w Sieci oraz zasad bezpiecznego korzystania z niej. Lekcje zostały przeprowadzone na podstawie filmów, spotów, plików muzycznych oraz kart pracy.

Utworzono dnia 16.02.2021, 10:15