4D NIE HEJTUJE, TYLKO CHĘTNIE INTEGRUJE !

Utworzono dnia 26.02.2021

Uczniowie lubią się bawić. Narada klasowa w naszej klasie, po trudnych rozmowach dotyczących dokuczania innym w internecie, przebiegała pod hasłem integrujmy się, ponieważ wszyscy stwierdzili, że chęć hejtowania powstaje, gdy się nie znamy. Dlatego zabawiliśmy się w rysowanie w komputerze na temat safari. Zabawa polegała na odgadnięciu autora prezentowanej pracy. Śmiechu było co niemiara, bo rysunki były śmieszne ze względu na trudność rysowania myszką i różną umiejętność wykorzystywania szablonów komputerowych. Okazało się, że rzeczywiście słabo się znamy, bo niełatwo było odgadnąć, kto był twórcą oglądanych prac.

Przy tej okazji powstał piękny zbiór dzieł, które śmiało mogliby wykorzystać graficy Minecrafta.

ZAŁĄCZNIKI:

4D NIE HEJTUJE