Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

KOSZYKARSKI WEEKEND - Turniej w Żyrardowie

Utworzono dnia 25.05.2017

Przez trzy dni młode koszykarki i koszykarze z piątej klasy sportowej rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju Koszykówki „ Stasinki” w Żyrardowie. Każdy z zespołów rozegrał po pięć meczy. Dziewczęta zajęły ostatecznie czwarte miejsce  przegrywając o medal z zespołem z Łodzi. Chłopcy zajęli szóste miejsce przegrywając z zespołem Sigulda z Łotwy. „Turniej w bardzo silnej obsadzie. Mogliśmy zarówno dziewczęta jak i chłopcy rozegrać kilka bardzo fajnych spotkań. Na pewno przyniesie nam to dużo korzyści na przyszłość. Oprócz gry mogliśmy też pobawić się i popływać  na basenie.”  – powiedział trener zespołu chłopców Piotr Twardowski.
Skład zespołu dziewcząt: Andrzejak Zuzanna, Rachuta Vanessa, Klupś Wiktoria, Pypowska Zuzanna, Pozdrowicz Natalia, Płonka Weronika, Szych Wiktoria, Leśniak Karolina, Mokras Natalia, Motyl Zofia, Sroka Jessica, Klimańska Iga, Portasiak Wiktoria. Trener Walas Iwona
Najlepszą zawodniczką zespołu została  Szych Wiktoria
Skład zespołu chłopców : Działoszyk Franciszek, Bartoszko Alan, Zych Franciszek , Przytuła Kacper, Wojtczak Jakub, Grobelny Grzegorz, Działoszyk Maksymilian, Rozpędowski Krzysztof, Waniak Antoni, Mikołajczyk Antoni, Kolenda Mateusz. Trener Twardowski Piotr
Najlepszym zawodnikiem zespołu został Rozpędowski Krzysztof.

MLMM – męska liga młodzików młodszych
Koszykarze UKS Olimpijczyka I rozegrali swoje  kolejne spotkanie ligowe. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna MKS MOS Śrem. Wyjazdu do Śremu nie możemy zaliczyć do udanych, po bardzo słabej I połowie przegrywamy cały mecz różnicą 81-49. „Brak koncentracji i zaangażowania na bronionej połowie boiska w I połowie przyczynił się do naszej porażki ” – powiedział po meczu zespołu  Krzysztof Chmielarz.
MKS MOS Śrem – UKS Olimpijczyk I Ostrów Wlkp.  81-49  (26-6, 22-10, 20-18, 13-15)
Punkty dla zespołu zdobyli: Chlasta Daniel 18, Wąsiewicz Jonasz 12, Waleński Jakub 8, Wajchert Mateusz 4, Król Jakub 3, Kałużny Wiktor 2, Zych Antoni 2, Grabowski Emil 0, Kaczmarek Mateusz 0, Molski Filip 0, Sworowski Jakub 0. Trener Krzysztof Chmielarz

Utworzono dnia 25.05.2017, 14:04