Podsumowanie konkursu plastycznego „Cukier szkodzi”

Utworzono dnia 15.06.2017

Spośród prac konkursowych, które napłynęły w terminie do organizatorów konkursu, wyłoniono z klas I-III i IV-VI  najciekawsze i spełniające wymogi regulaminu.

Okazało się, że nasi uczniowie mają świadomość, że nadmierne spożycie cukru jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia. Wiedzą również, jakie są tego konsekwencje, co przedstawili w swoich pracach.
Za udział w konkursie wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy .

Organizatorzy:

Agnieszka Kubica
                                                                                       Beata Raczak – Sobczak
                                                                                       Ewa Twardowska

Podsumowanie konkursu plastycznego „Cukier szkodzi”

Utworzono dnia 15.06.2017, 11:50